Masz pytania? Zadzwoń – tel.: 502 011 875, pon. – pt. 7.00 – 18.00

Rozwijamy talenty i zainteresowania. Tworzymy pasje.

Judo 3-6 lat

Nauka podstawowych elementów sztuki walki, poznawania jej historii oraz zasad.  Sport o bardzo pozytywnym przesłaniu, promujący kulturę osobistą, szacunek i samodoskonalenie. Zajęcia prowadzone są przez Kacpra Lewandowskiego złotego medalistę mistrzostw Polski, trenera i przyjaciela wszystkich dzieci w Karuzeli.

Balet 3-6 lat

Lekcje baletu dla najmłodszych rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się. W przedszkolu uczymy baletu poprzez zabawy ruchowo-taneczne.

LEGO kodowanie 3-6 lat

Rozwiązania LEGO® Education  umożliwiają w naturalny sposób inspirować młode umysły do odkrywania kolorów, liczb i kształtów. Dzięki wspólnej zabawie, dzieci uczą się umiejętnego rozwiązywania problemów. Eksperymentują, tworząc i przebudowując swoje konstrukcje w nieskończoność. Kolorowe klocki i figurki są narzędziami, które angażują dzieci coraz bardziej z każdą kolejną minutą zabawy, pozwalając im w przystępny sposób zrozumieć koncepcje takie jak: związek przyczynowo-skutkowy, ruch, zasady prostego dodawania i odejmowania oraz podstawy kodowania.

Rytmika 3-6 lat                                                                                                                                                                    Rytmika jest jedną z form wychowania muzycznego dzieci w przedszkolu. Ma istotny wpływ na rozwój muzykalności, poczucia rytmu i wrażliwości dzieciaków. Podczas zajęć rytmicznych dzieci ćwiczą poczucie rytmu oraz nabywają umiejętność kontroli nad własnym ciałem. Ćwiczą również koncentrację uwagi oraz pamięć słuchową. Zajęcia bezpłatne – raz w tygodniu.

Warsztaty Naukowe 3-6 lat

Zajęcia naukowe realizowane w formie warsztatów, to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na rozwijanie wyobraźni dziecięcej. Aktywnie zaangażowane dzieci wykonują doświadczenia pod okiem instruktorów, indywidualnie lub w parach wykonują eksperymenty, sprawdzają i obserwują jak niesamowity i zaskakujący jest świat nauki. Przykładowe tematy: Elektryczność Statyczna, Reakcje Chemiczne, Zjawiska Optyczne, Dawno temu na Ziemi.

TUS 3-6 lat

Trening Umiejętności Społecznych to zajęcia prowadzone indywidualne lub w diadach, przeznaczone: dla dzieci wycofanych; przejawiających agresję, lęki oraz trudności w nawiązywaniu i utrzymaniu prawidłowych relacji społecznych z rówieśnikami i dorosłymi; mających problemy z wyrażaniem emocji i kontrolą złości; mających problemy z przestrzeganiem zasad i norm społecznych, a także właściwą interpretacją zachowań innych ludzi.

WWR 3-6 lat

Wczesne wspomaganie Rozwoju, to zajęcia które są prowadzone na podstawie opinii wydanej przez Publiczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, ich przebieg jest zależny od zawartych w niej zaleceń. Wymiar zajęć WWR wynosi od 4 do 8 godz. w miesiącu w zależności od możliwości i potrzeb dziecka Oferta terapii w ramach WWR: Terapia pedagogiczna, Terapia ręki, TUS. Dzieci objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju są lepiej przygotowane do rozpoczęcia nauki szkolnej.

Ruch rozwijający W. Sherborne 3-6 lat

Metoda wykorzystuje ruch jako narzędzie wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka. Wspiera w kształtowaniu świadomości własnego ciała w przestrzeni oraz umiejętności  nawiązywania kontaktu z innymi. Zajęcia mają formę zabawową, ruchową i dostarczają ogromną ilość radości. Zajęcia bezpłatne – raz w tygodniu.

Gimnastyka korekcyjna 3-6 lat

Jednym z podstawowych elementów wpływających na zdrowy i harmonijny rozwój dziecka jest prawidłowa postawa ciała. Podczas zajęć dzieci podnoszą ogólną sprawność fizyczną, rozwijają koordynację ruchową i usprawniają motorykę. Zajęcia z gimnastyki prowadzone są w formie kreatywnych zabaw ruchowych oraz ćwiczeń z wykorzystaniem przyborów i przyrządów (woreczki, szarfy, laski, piłki) Poziom ćwiczeń dostosowywany jest do indywidualnych możliwości dzieci.

Dla dzieci ze wskazaniem terapeutycznym organizowane są zajęcia z logopedą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!