Adaptacja

Zapraszamy Państwa do skorzystania z zajęć adaptacyjnych, które organizowane są w ciągu trwania całego roku przedszkolnego.

Regularne wizyty w Przedszkolu pozwolą poznać naszym przyszłym Przedszkolakom Panie Wychowawczynie jeszcze przed rozpoczęciem zajęć. Budując bezpieczne sytuacje pozwalamy Dzieciom poczuć klimat naszej Karuzeli. Spotkania adaptacyjne, poprzez swobodny i przyjazny charakter w łagodny sposób wprowadzają Dzieci do naszego przedszkolnego świata.

Zajęcia adaptacyjne dla Dziecka, mającego rozpocząć uczęszczanie do przedszkola są nieodpłatne. W trakcie roku przedszkolnego czas trwania adaptacji ustalany jest indywidualnie, ale nie przekracza 2 tygodni, po 2h dziennie. Adaptacja dla Dzieci rozpoczynających przygodę przedszkolną od września organizowana jest w drugiej połowie sierpnia.