O nas

Dwujęzyczne Przedszkole Karuzela jest placówką niepubliczną zlokalizowaną w Wawrze, w pięknym, zacisznym miejscu. W naszym ogrodzie, pełnym owocowych krzewów, brzóz i wierzb, można dojrzeć wiewiórki, jeże i rozmaite ptactwo.

Przestronny plac zabaw zachęca zarówno do nauki jak i swobodnej zabawy. Obserwacje przyrodnicze to stały element naszego programu przedszkolnego.

Karuzela jest Przedszkolem z rozszerzonym językiem angielskim, co oznacza, że materiał wychowawczo-dydaktyczny jest przekazywany równolegle w dwóch językach. Sprzyja to swobodzie wypowiadania się i jest niewątpliwym atutem na przyszłość.  W każdej grupie jeden z nauczycieli jest odpowiedzialny za edukację anglojęzyczną.

Nasze przedszkole może poszczycić się również rozsądnym i naturalnym żywieniem dzieci.

Panie kucharki codziennie przygotowują smaczne, zdrowe posiłki. Rozmaite kasze, sezonowe warzywa, pełnoziarniste mąki i samodzielne wypieki, królują na naszych przedszkolnych stołach. W trosce o zdrowie naszych podopiecznych, bierzemy pod uwagę zarówno preferencje smakowe jak i obostrzenia dietetyczne.

Zależy nam przede wszystkim na tym, by każde dziecko w naszej placówce czuło się bezpieczne, radosne oraz ważne.